Kontakt główny: 502 655 789
10+
Lat doświadczenia

Przedszkole Smykowo
powstało w 2010 roku

jako pierwsza placówka prowadzona przez firmę DJP Spółka z o.o. Twórcą był Jerzy Pietrzak, który obecnie jest współwłaścicielem Spółki. W 2019 roku powstał Klub Dziecięcy Smykowo w Starogardzie Gdańskim na ul. Chopina. Cztery lata później został otwarty kolejny klub dziecięcy w Starogardzie Gdańskim na ul. Kocborowskiej. Rosnące zainteresowanie rodziców oraz chęć rozwoju doprowadziły do otwarcia kolejnego klubu dziecięcego, tym razem w Gdańsku na osiedlu Garnizon.

We wszystkich
placówkach

staramy się, aby panowała ciepła i domowa atmosfera. Dzięki temu dzieci uwielbiają do nas przychodzić i spędzać z nami czas. Zapewniamy dzieciom cały szereg zajęć rozwojowych, aby stawały się jak najbardziej samodzielne. Podchodzimy do każdego dziecka indywidualnie. Nasze placówki systematycznie współdziałają z rodzicami m.in. poprzez uroczystości, zajęcia integracyjne, prezentację swoich pasji i zawodów.

Edukacja dzieci opiera się na podstawie programowej
wychowania przedszkolnego Ministerstwa Edukacji
Narodowej.


Współpracujemy z wykwalifikowanym logopedą, psychologiem oraz nauczycielem
rytmiki. Językiem dodatkowym w przedszkolu jest język angielski, prowadzony przez
szkołę Angielski dla Malucha.

Nasze placówki

Język Angielski

Zajęcia prowadzone są przez lektorów ze szkoły językowej magic learning. Warsztaty odbywają się dwa razy w tygodniu...

Rytmika

Zajęcia ruchowo-rytmiczne przy muzyce I z wykorzystaniem różnych instrumentów, co ma istotny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka

Logopedia

Zajęcia logopedyczne obejmują zarówno profilaktykę (zajęcia grupowe) oraz terapię logopedyczną

Taniec Towarzyski

Naszym celem jest uwrażliwić Dzieci na muzykę, Nauczyć kultury Związanej z tańcem..

Doświadczenie

Przedszkole zapewnia
opiekę dzieciom od 2,5 do 6 lat

Gwarantuje indywidualne podejście do każdego dziecka, jego potrzeb, zainteresowań czy uzdolnień. Mamy do dyspozycji 300 m² gdzie pomieszczenia są kompleksowo przygotowane pod kątem pobytu dzieci. Wszystkie wykładziny podłogowe posiadają odpowiednie certyfikaty i atesty. Grupy przedszkolne mieszczą się w dobrze wyposażonych salach zabaw, z różnorodnymi kącikami zainteresowań...

Stoły i krzesła dopasowane są wysokością do wzrostu dzieci.

Każda sala ma indywidualne wejście do łazienki. Za budynkiem Przedszkola znajduje się plac zabaw, z którego staramy się jak najczęściej korzystać. Młodsze dzieci bawią się na dużym tarasie gdzie jest kryta piaskownica i bezpieczne zabawki, wszystkie z oznakowaniem CE przeznaczone dla najmłodszych.

Z życia naszych placówek

Sprawdź jak wygladaja nasze placówki oraz
edukacja i codzienne życie dzieci

Zapraszamy do naszych placówek

Nasze placówki

Co nas wyróżnia
spośród innych placówek?

  • We wszystkich naszych placówkach panuje rodzinna, ciepła atmosfera. Dzieci czują się u nas jak w domu i dzięki temu uwielbiają do nas przychodzić i spędzać z nami czas. Tworzymy placówki przyjazne dzieciom, rodzicom i pracownikom, w których wszyscy dobrze się czują.

  • Oferujemy dzieciom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych w ramach czesnego. W zależności od placówki i wieku dzieci, zapewniamy różnego rodzaju zajęcia rozwijające między innymi: język angielski, rytmikę, dogoterapię, sensoplastykę, aktywności sportowe ogólnorozwojowe. Organizujemy zajęcia tematyczne, codzienne aktywności plastyczne, eksperymenty, warsztaty kulinarne, celebrujemy urodziny oraz organizujemy bardzo atrakcyjne wakacje.

  • Poprzez codzienne aktywności plastyczne i techniczne rozwijamy kreatywność, wyobraźnię i twórczość, umożliwiamy kontakt z różnymi formami sztuki dostosowanej do wieku dzieci

Zapisz dziecko już dziś

Nasze placówki