Kontakt główny: 502 655 789

Kadra

 • Stefania Gajewska

  dyrektor

  Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii. Studiowałam na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. W 2022 roku ukończyłam studia na kierunku Zarządzanie Oświatą. Lubię dzieci i zapewniam im jak najlepsze warunki pobytu i najciekawsze zajęcia. Umiem stwarzać dobrą atmosferę wśród dzieci i personelu. W Smykowie pracuję od 2013 roku.

 • Magdalena Reglińska

  nauczyciel / zastępca dyrektora

  Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z modułem kształcenia integracyjnego. Studia II stopnia pedagogika szkolna z socjoterapią i terapią pedagogiczną oraz studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej. W 2022 roku ukończyłam studia na kierunku Zarządzanie Oświatą. Prywatnie jestem mamą Zuzanny, Zofii oraz Tadeusza. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Wolnym czasie lubię słuchać muzyki oraz spełniać się w zajęciach kreatywnych które wykorzystuje w zajęciach z moimi dziećmi.

 • Agata Wanke

  nauczyciel

  Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia o specjalności opiekuńczo-wychowawczej i drugiego stopnia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z kształceniem integracyjnym. Uwielbiam prace z dziećmi. Kontakt z nimi i same przebywanie wśród nich sprawia mi ogromną przyjemność. Podstawową aktywnością dziecka jest zabawa. Staram się, aby na moich zajęciach była ich nieodłącznym elementem. Zależy mi, aby połączyć przyjemne z pożytecznym zaspokajając u dzieci własne zainteresowania, potrzeby ruchowe, poznawcze, emocjonalne i społeczne.
   

 • Agnieszka Idzińska

  nauczyciel

  Ukończyłam studia drugiego stopnia o specjalności pedagogika resocjalizacyjna oraz studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi w placówce opiekuńczo-wychowawczej jako wychowawca. Dzięki tej pracy nauczyłam się cierpliwości, empatii oraz docenienia chwili obecnej. Współpraca z dziećmi daje mi dużo uśmiechu na twarzy i satysfakcję. Chwile wolne lubię spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze, biegając lub uczęszczać na zajęcia fitness. Lubię też kino i dobrą książkę.

   

 • Anna Wróblewska

  wychowawca

  Jestem w trakcie jednolitych magisterskich studiów o kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi żłobkowymi jako opiekunka. Jestem osobą empatyczną, cierpliwą i odpowiedzialną. Praca z dziećmi była moim największym marzeniem. W dzieciach cenię ich otwartość, szczerość i zaangażowanie. W swojej pracy lubię wykorzystywać techniki DIY. Prywatnie jestem mamą Amelii i Alicji. W wolnym czasie lubię grać w gry planszowe, spacerować, jeździć na rowerze i gotować.

   

 • Agnieszka Błażyńska

  nauczyciel

  Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Wrocławskim na kierunku Pedagogika - specjalność: wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna. Jestem osobą miłą, odpowiedzialną i cierpliwą. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. W życiu prywatnym jestem mamą dwójki wspaniałych chłopców. Poza pracą interesuję się sportem.

   

 • Marlena Bemowska

  pomoc nauczyciela

  Jestem osoba odpowiedzialną, spokojną i wrażliwą. Lubię pracę z dziećmi. W dzieciach kocham szczerość i uśmiech. W czasie wolnym zajmuję się ogrodem i podróżuję.
   

 • Nataliia Lakhtadyr

  pomoc nauczyciela

  Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą i bardzo lubię dzieci. Z wykształcenia jestem technikiem farmacji, ale praca z dziećmi daje mi więcej satysfakcji. Wolny czas spędzam z rodziną.
   

 • Małgorzata Fryc

  pomoc nauczyciela

  Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystycznej i Hotelarskiej w Gdańsku gdzie ukończyłam studia I i II stopnia. Jestem szczęśliwa mamą przedszkolaka. Cenie sobie szczerość, której nie brakuje u dzieci oraz poczucie humoru. Praca w przedszkolu daje mi ogromną  radość. Daje możliwość oglądania, jak się  kształtują  charaktery przedszkolaków i zdobyte umiejętności. Miło jest widzieć jak maluszki dorastają i stają się starszakami
   

 • Anastasiia Morozko

  nauczyciel

  Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna na Południowoukraińskim Narodowym Uniwersytecie Pedagogicznym im. K. D. Ushinskyego. Od 2016 do 2022 pracowałam z dziećmi w szkole tańca "VARTO" jako trener gimnastyki i akrobatyki. Jestem osobą odpowiedzialną, spokojną i pracowitą. W dzieciach kocham szczerość i otwartość. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość.

 • Aneta Naczk-Borkowska

  neurologopeda

  Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Logopedia ze specjalnością neurologopedyczną. Od dziecka kształcę się muzycznie, interesuję się aktorstwem i tańcem. W pracy z dziećmi łączę doświadczenie zdobyte we wszystkich obszarach moich zainteresowań. Zajęcia grupowe, jak i indywidualną pracę z dzieckiem łączę z atrakcyjnymi dla najmłodszych zabawami i materiałami pomocniczymi, a uśmiechy na twarzy maluchów oraz postępy w prowadzonej terapii dają mi ogromną satysfakcję.

 • Kinga Kurowska

  nauczyciel rytmiki

  Jestem Mamą, Żoną, Ciocią i Panią Rytmiką :-) W 2015 roku ukończyłam studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej, specjalność: Rytmika. Od ponad 10 lat pracuję zawodowo, jako Nauczycielka Rytmiki w Trójmiejskich przedszkolach i żłobkach. W 2021 roku postanowiłam założyć własną działalność, tak powstało - Otulone Dźwiękiem. Prowadzone przez mnie zajęcia są pełne dziecięcej energii i uśmiechu, a przedszkolaki otoczone szacunkiem i empatią.

 • Natalia Drywa

  opiekunka dziecięca/ zastępca dyrektora

  Pracuję w Smykowie od 2014 r. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i ciepłą. Moim marzeniem zawsze była praca związana z dziećmi. Jak widać marzenia się spełniają :-) Ich optymizm, energia i ciekawość świata dają mi dużo radości i satysfakcji. Prywatnie jestem mamą małej Marysi.

 • Nikola Stobba

  opiekunka dziecięca

  Jestem odpowiedzialną, pogodną i wrażliwą osobą. Uwielbiam spędzać czas z dziećmi, praca z nimi sprawia mi dużo satysfakcji. Lubię prowadzić zajęcia plastyczne i sensoryczne. Staram się aby dzieci czuły się przy mnie bezpiecznie i były pełne radości. Uśmiech dzieci to najlepsza nagroda za wykonywaną przeze mnie pracę. Poza pracą interesuje się zdrowym jedzeniem oraz aktywnym trybem życia.
   

 • Martyna Kosecka

  opiekunka dziecięca

  W życiu kieruję się przede wszystkim takimi wartościami jak szacunek, odpowiedzialność, empatia. Staram się również zaszczepić te oraz wiele innych cech w dzieciach. Jestem osobą wrażliwą i pełną zrozumienia. Możliwość patrzenia i pomoc dzieciom w ich rozwoju sprawia mi mnóstwo radości i daje dużo satysfakcji. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z dobrą książką i herbatą.