Nasza Kadra

STEFANIA GAJEWSKA - dyrektor

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii. Studiowałam na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Lubię dzieci i zapewniam im jak najlepsze warunki pobytu i najciekawsze zajęcia. Umiem stwarzać dobrą atmosferę wśród dzieci i personelu. Zwracam szczególną uwagę, w związku z moim wykształceniem, na wady postawy dzieci i ich korektę.

AGATA WANKE - nauczyciel

Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia o specjalności opiekuńczo-wychowawczej i drugiego stopnia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z kształceniem integracyjnym. Uwielbiam prace z dziećmi. Kontakt z nimi i same przebywanie wśród nich sprawia mi ogromną przyjemność. Podstawową aktywnością dziecka jest zabawa. Staram się, aby na moich zajęciach była ich nieodłącznym elementem. Zależy mi, aby połączyć przyjemne z pożytecznym zaspokajając u dzieci własne zainteresowania, potrzeby ruchowe, poznawcze, emocjonalne i społeczne.

AGNIESZKA DUDEK - nauczyciel

Ukończyłam studia drugiego stopnia o specjalności pedagogika resocjalizacyjna oraz studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi w placówce opiekuńczo-wychowawczej jako wychowawca. Dzięki tej pracy  nauczyłam się cierpliwości, empatii oraz docenienia chwili obecnej. Współpraca z dziećmi daje mi dużo uśmiechu na twarzy i satysfakcję. Chwile wolne lubię spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze, biegając lub uczęszczać na zajęcia fitness. Lubię też kino i dobrą książkę. 

MAGDALENA JUZIUK - nauczyciel

Skończyłam studia I stopnia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem j. angielskiego na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Studia drugiego stopnia ukończyłam na kierunku pedagogika, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem integracyjnym w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Interesuję się zdrowym stylem życia i psychologią.

NATALIA WÓJCIKOWSKA - nauczyciel

Jestem młodą, pogodną, otwartą na świat osobą. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą oraz pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Bardzo lubię przebywać z dziećmi, sama mam dwóch siostrzeńców, którym poświęcam swój wolny czas. Pozostałe wolne chwile lubię spędzać rekreacyjnie - często gram w siatkówkę i biegam.

NATALIA DRYWA - opiekunka dziecięca

Pracuję w Smykowie od 2014 r. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i ciepłą. Moim marzeniem zawsze była praca związana z dziećmi. Jak widać marzenia się spełniają :-) Ich optymizm, energia i ciekawość świata dają mi dużo radości i satysfakcji.

JOLANTA ŻURAK - opiekunka dziecięca

Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i pogodną. Mam wspaniałego, dwudziestoletniego syna. Wybrałam pracę w przedszkolu ponieważ opieka nad dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. W dzieciach urzeka mnie ich bezinteresowna miłość i wdzięczność. Uśmiechy, jakimi na co dzień obdarowują mnie to wspaniała nagroda za to co robię.

NICOLA ŁUCKA - pomoc nauczyciela

Jestem miłą, spokojną, wrażliwą i pogodną osobą. Zawsze chciałam pracować z dziećmi. Praca w przedszkolu sprawia mi wiele satysfakcji i radości.

ANETA NACZK - BORKOWSKA - neurologopeda

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Logopedia ze specjalnością neurologopedyczną. Od dziecka kształcę się muzycznie, interesuję się aktorstwem i tańcem. W pracy z dziećmi łączę doświadczenie zdobyte we wszystkich obszarach moich zainteresowań. Zajęcia grupowe, jak i indywidualną pracę z dzieckiem łączę z atrakcyjnymi dla najmłodszych zabawami i materiałami pomocniczymi, a uśmiechy na twarzy maluchów oraz postępy w prowadzonej terapii dają mi ogromną satysfakcję.

AGNIESZKA BIRECKA - nauczyciel rytmiki

Ukończyłam I stopień Szkoły Muzycznej w Słupsku w klasie skrzypiec. Kontynuowałam edukację muzyczną w Średniej Szkole Muzycznej w klasie rytmiki. Ukończyłam wiele kursów i seminariów edukacji wczesno dziecięcej, co zaowocowało pracą w przedszkolach i ośrodkach edukacyjnych w Trójmieście. Interesuje się muzyką jazzową i rozrywkową, śpiew to moja druga pasja. Największą przyjemność sprawia mi praca z dziećmi, z którymi dzielę się swym zamiłowaniem do muzyki.

MONIKA ŁUBKOWSKA - nauczyciel/lektor języka angielskiego, założycielka mobilnej szkoły językowej

Jestem obywatelką Kanady z ponad 7-letnim doświadczeniem i ogromną pasją do nauczania dzieci języka angielskiego. Wierzę, że nauka języka obcego może być dla dziecka wspaniałą przygodą, owocującą w przyszłości. Nasza metoda angażuje wszystkie zmysły najmłodszych, co w połączeniu z profesjonalnymi materiałami dydaktycznymi, z którymi pracujemy daje fantastyczne efekty.

MARLENA BEMOWSKA - pomoc nauczyciela

Jestem osoba odpowiedzialną, spokojną i wrażliwą. Lubie pracę z dziećmi. W dzieciach kocham szczerość i uśmiech. W czasie wolnym zajmuję się ogrodem i podróżuję.

JULIA MAKAR - pomoc nauczyciela

Jestem miłą, spokojną i przyjazną osobą. Mam czteroletniego syna, który pomaga mi w Smykowie :-) Lubię pracę z dziećmi, sprawia mi wiele radości.

PATRYCJA GOŁTOWSKA - pomoc nauczyciela

Zawsze marzyłam o pracy z dziećmi, to z nimi chciałabym spędzać jak najwięcej czasu. Staram się dawać im tyle radości ile one dają mi, dzięki czemu wspólna zabawa sprawia wszystkim nam ogromną przyjemność. Pomimo iż każde dziecko jest inne, to wszystkie są wyjątkowe i potrzebują wiele miłości oraz uwagi. Moje zaangażowanie daje mi mnóstwo satysfakcji.

Wszelkie prawa zastrzeżone | smykowo.com | 2017
Made by Strony internetowe