Nasza Kadra

STEFANIA GAJEWSKA - dyrektor

Jestem absolwentką studiów magisterskich fizjoterapii. Studiowałam na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Lubię dzieci i zapewniam im jak najlepsze warunki pobytu i najciekawsze zajęcia. Umiem stwarzać dobrą atmosferę wśród dzieci i personelu. Zwracam szczególną uwagę, w związku z moim wykształceniem, na wady postawy dzieci i ich korektę. W Smykowie pracuję od 2013 roku.

AGATA WANKE - nauczyciel

Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia o specjalności opiekuńczo-wychowawczej i drugiego stopnia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z kształceniem integracyjnym. Uwielbiam prace z dziećmi. Kontakt z nimi i same przebywanie wśród nich sprawia mi ogromną przyjemność. Podstawową aktywnością dziecka jest zabawa. Staram się, aby na moich zajęciach była ich nieodłącznym elementem. Zależy mi, aby połączyć przyjemne z pożytecznym zaspokajając u dzieci własne zainteresowania, potrzeby ruchowe, poznawcze, emocjonalne i społeczne.

AGNIESZKA DUDEK - nauczyciel, zastępca dyrektora

Ukończyłam studia drugiego stopnia o specjalności pedagogika resocjalizacyjna oraz studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Przez kilka lat pracowałam z dziećmi w placówce opiekuńczo-wychowawczej jako wychowawca. Dzięki tej pracy  nauczyłam się cierpliwości, empatii oraz docenienia chwili obecnej. Współpraca z dziećmi daje mi dużo uśmiechu na twarzy i satysfakcję. Chwile wolne lubię spędzać aktywnie jeżdżąc na rowerze, biegając lub uczęszczać na zajęcia fitness. Lubię też kino i dobrą książkę. 

NATALIA WÓJCIKOWSKA - nauczyciel

Jestem młodą, pogodną, otwartą na świat osobą. Ukończyłam pedagogikę opiekuńczo - wychowawczą oraz pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną. Bardzo lubię przebywać z dziećmi, sama mam dwóch siostrzeńców, którym poświęcam swój wolny czas. Pozostałe wolne chwile lubię spędzać rekreacyjnie - często gram w siatkówkę i biegam. W Smykowie pracuję od 2014 roku.

MAGDALENA JUZIUK - nauczyciel

Skończyłam studia I stopnia z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem j. angielskiego na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Studia drugiego stopnia ukończyłam na kierunku pedagogika, specjalność: edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z kształceniem integracyjnym w Gdańskiej Wyższej Szkole Humanistycznej. Interesuję się zdrowym stylem życia i psychologią.

KAROLINA ŁITKOWSKA - opiekunka dziecięca

Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i miłą. Wybrałam pracę w żłobku, ponieważ od zawsze uwielbiam dzieci. Ta praca sprawia mi wiele radości, a uśmiech na twarzy dziecka jest za to najlepszą nagrodą.

NATALIA DRYWA - opiekunka dziecięca

Pracuję w Smykowie od 2014 r. Jestem osobą odpowiedzialną, cierpliwą i ciepłą. Moim marzeniem zawsze była praca związana z dziećmi. Jak widać marzenia się spełniają :-) Ich optymizm, energia i ciekawość świata dają mi dużo radości i satysfakcji.

JOLANTA ŻURAK - opiekunka dziecięca

Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną i pogodną. Mam wspaniałego, dwudziestoletniego syna. Wybrałam pracę w przedszkolu ponieważ opieka nad dziećmi przynosi mi wiele radości i satysfakcji. W dzieciach urzeka mnie ich bezinteresowna miłość i wdzięczność. Uśmiechy, jakimi na co dzień obdarowują mnie to wspaniała nagroda za to co robię.

NATALIIA LAKHTADYR - pomoc nauczyciela

Jestem osobą odpowiedzialną, pracowitą i bardzo lubię dzieci. Z wykształcenia jestem technikiem farmacji, ale praca z dziećmi daje mi więcej satysfakcji. Wolny czas spędzam z rodziną.

MAGDALENA REGLIŃSKA - nauczyciel

Ukończyłam studia I stopnia na kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna z modułem kształcenia integracyjnego. Studia II stopnia pedagogika szkolna z socjoterapią i terapią pedagogiczną oraz studia podyplomowe z pedagogiki specjalnej. Jestem mamą Zuzanny, Zofii oraz Tadeusza. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość. Wolnym czasie lubię słuchać muzyki oraz spełniać się w zajęciach kreatywnych które wykorzystuje w zajęciach z moimi dziećmi.

MARLENA BEMOWSKA - pomoc nauczyciela

Jestem osoba odpowiedzialną, spokojną i wrażliwą. Lubię pracę z dziećmi. W dzieciach kocham szczerość i uśmiech. W czasie wolnym zajmuję się ogrodem i podróżuję.

MAŁGORZATA FRYC – pomoc nauczyciela

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Turystycznej i Hotelarskiej w Gdańsku gdzie ukończyłam studia I i II stopnia. Jestem szczęśliwa mamą przedszkolaka. Cenie sobie szczerość, której nie brakuje u dzieci oraz poczucie humoru. Praca w przedszkolu daje mi ogromną  radość. Daje możliwość oglądania, jak się  kształtują  charaktery przedszkolaków i zdobyte umiejętności. Miło jest widzieć jak maluszki dorastają i stają się starszakami.

AGNIESZKA BIRECKA - nauczyciel rytmiki

Ukończyłam I stopień Szkoły Muzycznej w Słupsku w klasie skrzypiec. Kontynuowałam edukację muzyczną w Średniej Szkole Muzycznej w klasie rytmiki. Ukończyłam wiele kursów i seminariów edukacji wczesno dziecięcej, co zaowocowało pracą w przedszkolach i ośrodkach edukacyjnych w Trójmieście. Interesuje się muzyką jazzową i rozrywkową, śpiew to moja druga pasja. Największą przyjemność sprawia mi praca z dziećmi, z którymi dzielę się swym zamiłowaniem do muzyki.

JOANNA PIETRZAK – lektor języka angielskiego i założycielka Bee English School

Nauczaniem dzieci zajmuję się już od wielu lat, natomiast od 2018 roku prowadzę kameralną szkołę języka angielskiego. Wiedzę teoretyczną w postaci tytułu magistra zdobyłam na uniwersytetach w Gdańsku oraz w Olsztynie. Praktyczną stroną było życie codzienne i praca w Stanach Zjednoczonych jak i w Wielkiej Brytanii. Już wtedy wiedziałam, że angielski to język, który otwiera przed nami cały świat. Ten świat otwieram więc też przed przedszkolakami po to aby język angielski był dla nich czymś naturalnym."

URSZULA PAJĄK - nauczyciel

Ukończyłam licencjat z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego, obecnie kontynuuję naukę na tej samej specjalizacji. Jestem spełnioną mamą dwójki dzieci: 3-letniej Agatki i 1,5 rocznego Piotrusia. Interesuję się kulturą koreańską, a w wolnym czasie czytam książki przygodowe i pływam na kajakach.

ANETA NACZK - BORKOWSKA - neurologopeda

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyłam studia pierwszego i drugiego stopnia na kierunku Logopedia ze specjalnością neurologopedyczną. Od dziecka kształcę się muzycznie, interesuję się aktorstwem i tańcem. W pracy z dziećmi łączę doświadczenie zdobyte we wszystkich obszarach moich zainteresowań. Zajęcia grupowe, jak i indywidualną pracę z dzieckiem łączę z atrakcyjnymi dla najmłodszych zabawami i materiałami pomocniczymi, a uśmiechy na twarzy maluchów oraz postępy w prowadzonej terapii dają mi ogromną satysfakcję.

Wszelkie prawa zastrzeżone | smykowo.com | 2017
Made by Strony internetowe